Pes 2012 Türkiye Ligi İndir Güncel Yama

Yaşam Günlükleri Yazar Kadrosu olarak Pes 2012 ile alakalı paylaşımlarımıza devam ediyoruz .Aslında daha önce Pes 2012 Türkiye Ligi ile alakalı bir paylaşım yapmıştık ve Ekim ayından beri Popüler Yayınlarımızda yerini korumaya devam ediyor.Fakat son güncellemelerle Türkiye Ligi yamamızı yenilememiz gerektiğini düşündük ve yeni bir Pes 2012 Türkiye Ligi İndir yazısı yazmaya karar verdik.

Pes 2012 Türkiye Süper Ligi Güncel Yama Kurulum

Öncelikle yapacaklarınız sırasıyla yazılmıştır.
Oyununuz mutlaka sıfır olmalıdır. Yani hiçbir patch ve yama içermemelidir.
Oyun içi dili İngilizce olanlar ise
System Settings/ Language Settings/ In-game Text yapıp Türkçe’yi seçeceksiniz.

İndirdiğiniz winrar dosyası içinde 2 adet dosya vardır.Pro Evoulotion Soccer 2012  ve dt04.img  dosyaları olduğunu göreceksiniz.

İlk önce Pro Evoulotion Soccer 2012 dosyasını Belgelerim dosyasının içindeki KONAMİ dosyasının içine atıyoruz ve gelen tüm sorulara ''evet'' yanıtını veriyoruz.2.işlem ise dt.04.img dosyasını Oyunumuzun kurulu olduğu yerdeki img dosyasının içine atmamız yeterlidir.
Not:Oyununuz Türkçe olmalı
GÜNCEL PES 2012 YAMALARI İÇİN TIKLAYINIZ.GÜNCEL PES 2012 YAMALARI İÇİN TIKLAYINIZPes 2012 Türkiye Ligi İndirmek İçin Tıklayınız

4 yorum :

 1. admin yükledim ama olmadı

  YanıtlaSil
 2. http://yasamgunlukleri.blogspot.com/2012/05/pes-2012-turkiye-ligi-en-guncel-yama.html En Güncel Yama yazımıza PES Serisi kategorisini seçerek ulaşabilirsiniz

  YanıtlaSil
 3. Gerçekten çok güzel oldu. Çok teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. ben indiriyorm tak part indirsem nolur

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...